Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mobilya Seti, En Pahalı Ürünü

Xiaomi’nin Mijia platformu, neredeyse tüm ihtiyaçlarınız için çevrimiçi bir mağaza haline geldi. Platform artık giysiler, oyuncaklar, içecekler, yiyecekler ve hatta evcil hayvan ürünleri satıyor. Ancak, bu ürünlerin fiyatının hiçbiri son ürünleri kadar değil – bir ev mobilyası seti.

Ev mobilya seti aslında Hangzhou, Çin merkezli ortak bir şirket tarafından yapılıyor. Oturma odası takımı, yemek takımı, yatak odası takımı ve ev ofis seti içeren 25 parçalı bir mobilya seti.

Bütün setin teması aynı. Tüm mobilya parçaları PVD altın kaplamalı kaymaz ayaklı Avrupa Elma ağaçlarından yapılmış. Sandalyeler ve yatak başı gibi minderler SINOMAX yüksek yoğunluklu köpük içeriyor ve turuncu veya kahverengi Amerikan dana derisi ile kaplı.

Tüm set 29,999 (4,416 $) seviyesinde fiyatlandırılıyor ve kitle fonlaması hedefini% 600’den fazla aşmış durumda. Setin tamamını karşılayamazsanız, bireysel setler hatta bireysel mobilya parçaları sipariş edebilirsiniz. Satın aldığınız şeyden bağımsız olarak, gönderimlerin 7 Ekim’e kadar başlaması bekleniyor.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu