Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi MiPad3 yakında duyurulabilir

Xiaomi Mi Pad 2’yi piyasaya sunduğundan beri şirketin hayranları bir yıldan fazla bir süredir Xiaomi’nin tabletinin bir sonraki versiyonunu sabırla beklemektedir. Ve fanlar, önümüzdeki haftalarda Mi Pad 3’ü piyasaya süreceği için artık çok fazla beklemek zorunda kalmayacak gibi görünüyor.

İlk dahili yonga seti olan Surge S1’in yanı sıra Mi 5C ve Redmi 4X akıllı telefonlarının duyurusunun dışında, şirket geçtiğimiz günlerde resmi Taobao sayfasından Mi Pad 3’ün varlığını ve duyurusunu da denedi.

Duyuru, Mi Pad 3’ün ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi vermezken, şirketin bu konuyu ciddiye aldığı gerçeği tabletin varlığını onaylıyor ve şirketin bu yılki bültenleri için bir sonraki aşamaya gelebileceğini doğruluyor.

Önceki haberler, Mi Pad 3’ün 2048 x 1536 piksel ekran çözünürlüğü, 6.08mm ince gövde, Intel Core M3-7Y90 işlemci, 8GB RAM ve 128GB veya 256GB ekran çözünürlüğü ile 9.7 inç ekrana sahip olacağını söylüyordu.

Ayrıca, Mi Pad 3’ün büyük bir 8,290mAh pil, hızlı şarj 3.0 desteği, 16 megapiksellik bir arka kamera ve 8 megapiksel ön kameraya sahip bir USB 3.1 Tip-C portu ile donatılmış olacağı daha önce açıklandı. .

Sadece beklemek ve şirketin önümüzdeki haftalarda Mi Pad 3’ün açıklanacağını ve piyasaya sürüleceğini görmek için beklemek zorunda kalacağız.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu