Android HaberTelefonXiaomi
Trend

Xiaomi Mi8 Kutusu ve Ön Paneli Görüntülendi

Yeni bir haber Xiaomi’nin Shenzhen’de   31 Mayıs’ta bir etkinlik yapacağı hakkında net bilgiler verdi.Yakın geçmişte ortaya çıkan çok sayıda sızıntı, Xiaomi’nin Mi 8 Anniversary Edition akıllı telefonunu piyasaya süreceğini ve bu etkinlikte tanıtacağını söylouyor . Xiaomi Mi 8 bu tanıtımda gelebilir. Bugün, belirtilen 8 numaralı siyah renkli kutu paketini gösteren sızdırılmış bir fotoğraf ortaya çıktı. Ayrıca, başka bir sızıntı Xiaomi Mi 8 akıllı telefonun ön panelini ortaya çıkardı.

Yukarıdaki görüntüdeki kutu, Xiaomi’nin söylenti Xiaomi Mi 8 akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlandığının bir başka kanıtı. Görüntülerde, üzerinde adı geçen Xiaomi Mi 8 ile plastik bir kapağın içine yerleştirilmiş bir ön panel göstermektedir. Bu sızıntı hakkında ilginç olan, 3D yüz tanıma için yapılandırılmış 3D modülünü  barındıran en üstteki geniş çentiği açıkça göstermesidir. Görüntü, Mi 8’in daha ince yan çerçeveler ve biraz daha kalın bir çentik olacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi 8’in özellikleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakta. Amiral gemisi olarak gelmesi beklendiğinden, Snapdragon 845 tarafından güçlendirilecektir. Telefon OLED ekrana sahip olacak şekilde tasarlanmış, ayrıca bir ekran altı parmak izi tarayıcısına da sahip olması ihtimali var.

Yaklaşık 5.000 kişinin katılacağı Shenzhen etkinliğinin bu yıl şirket için en önemli ürün lansmanı olması bekleniyor. Bu nedenle, şirket tarafından birden fazla cihaz tanıtmak için kullanılacaktır . Xiaomi’nin aynı etkinlikte Xiaomi Mi 7 ve Mi Band 3 spor izleyiciyi piyasaya sürmesi bekleniyor .

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu