Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi7 Nasıl Olacak?

Xiaomi Mi Mix ve Mi6 tanıtımının ardından teknoloji kulislerinde Mi7 için söylentiler başladı. Ünlü teknoloji yorumcularına göre ve içerden alınan duyumlara bakılırsa Mi7 çerçevesiz ve daha küçük ekranla gelecek.

Xiaomi 2018 yılında tanıtımını planladığı Mi7 için büyük yenilikler düşünen firma, ilginç bir tanıtım yapacağını da çevreye duyuruyor.

Mi7 çerçevesiz ve 5.2 inç ekranla gelecek. Snapdragon güncel işlemisi ile güç alacak Mi7, Android O ile ve MIUI9 arayüzü ile kullanılacak.

Mi Mix’in küçültülmüş verisyonu olarak düşünülen cihazda en büyük sorunun piezoelectric ses sisteminin yerleşimi ve kasayı büyültmeden konumlanması olacak. Sistemin geniş alana ihtiyacı olduğu düşünülürse, ufak bir kasaya bunun sığdırmak zor olacak gibi duruyor.FullHD Amoled ekran ve sürekli açık kalma özelliği olacağı, parmakizi okuyucunun ekran altına alınacağı beklenen yeniliklerden.

2018 3. çeyreğinde tanıtımı beklenen cihazı gene Fiyat performans oranının yüksek olacağı kesin.Bekleyip hep birlikte göreceğiz…

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu