Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi6 kavisli arka ve kulaklık girişi olmayacak

Xiaomi yaklaşmakta olan amiral gemisi Xiaomi Mi 6  için özellikler ortaya çıkmaya başladı. İlk görüntülerde, Mi 6’da çift arka kameranın geleceği ve ön ve arka tarafın tümünde kavisli tasarımla gelebileceğini düşündürdü. Ayrıca, Xiaomi Mi 6’nın ön camın altına yerleştirilecek ultrasonik parmak izi tarayıcı ile geleceği söyleniyor. Ayrıca aynı düğmenin Mi5 gibi Ana Ekran düğmesi olarak işlev göreceği bilgiler arasında. Weibo, şimdi Xiaomi Mi 6’nın sızdırılmış birkaç fotoğrafını yayınladı. Bu fotoğraf, bahsedilen iddiaları doğrular nitelikte.

Yukarıdaki görüntüden açıkça görülebileceği gibi, Xiaomi Mi 6’da daha büyük bir Home düğmesi var. Söylentilere göre sadece dokunmatik. Bununla birlikte, titreşimli geri bildirim sunmak için bir motorla titreşim sağladığı düşünülmekte.

Xiaomi Mi 6’nın gövdesi birinci sınıf tasarıma sahip olması için seramikten yapılmış gibi görünüyor. Mi6 son söylentilerde hem ön hem arkanın kavisli geleceği hatta 8 kenarın kavisli olacağı belirtiliyordu, .

Ancak bu sunumları ve önceki sızıntılarla uyumlu oldukları gerçeğini göz önüne alırsak, Xiaomi’nin teaserinin arkadaki dört kavisli tasarımı konuştuğu da mümkündür. Taze bilgiler, Xiaomi Mi 6’nın IP67 onaylı toz ve suya dayanıklı gövde ile geleceğini de önermektedir.

Xiaomi Mi 6’nın tepesinde bir IR vericisi var gibi gözüküyor. Telefonun sağ tarafında ses düğmeleri ve güç düğmesi bulunuyor. Arka panel çift LED flaş ile birleştirilmiş çift arka kamera ile donatılmıştır. Telefonun alt tarafında, iki harici hoparlörü birbirinden ayıran bir USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor ve cihaz üzerinde 3.5mm kulaklık girişi bulunmamaktadır.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu