Android HaberTeknolojiTelefonXiaomi

Xiaomi Mi6 böyle mi olacak?

Belki Xiaomi Mi Mix dünyanın her yerinde birçok insanın kalbini çerçevesiz tasarımla fethediyor. Fakat yaklaşan amiral gemisi katili Xiaomi Mi 6’nın parlamasının zamanı geldi ve yeni konsept tasarımıyla Mi Mix’i kesinlikle unutacağız.

xiaomi-mi-6-concept-design-2

Harika değil mi? Görünüşe göre, Xiaomi Mi 6, tam gövde eğimli bir ekrana sahip ilk akıllı telefon olacak. Bu tip görüntülerde iki sorun var. Öncelikle, yan çerçeveler tamamen kaybolduğu gibi akıllı telefonu nasıl tutacağız. İkincisi, Xiaomi’nin Mi Mix gibi bazı seramik akıllı telefonlar yaratmasıyla ünlü olduğu ve çoğunlukla Corning Gorilla Glass’ı ihmal ettiği için dayanıklılık da söz konusudur.

xiaomi-mi-6-concept-design-1

Tüm cam yüzeyine ek olarak, Xiaomi Mi 6 konseptinin üst kısmını kulaklık ve kamera da görmüyoruz. Tabanda bile düğme / parmak izi sensörü yok. Belki Xiaomi Mi 6, cam üzeri ultrasonik parmak izi okuyucu ve ses titreşimi kullanacaktır.

xiaomi-mi-6-concept-design

Artı, resimlerin orijinal veya sahte olduğundan emin değiliz. Xiaomi henüz Mi 6 hakkında hiçbir şey söylemedi ve serbest bırakılıncaya kadar uzun bir yol var.

Dolayısıyla, ilk gerçek tam gövde kıvrımlı ekran ile, Xiaomi Mi 6’nın yeni bir çağın akıllı telefonlarını tanımlayacağından emin. Ne düşünüyorsun? Yorum Yap!

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu