Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi5 için Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Google’ın android son sürümünü yayımladığı ve son güncellenme raporuna yayınladığı andan itibaren birkaç ay geçti, Nougat, oldukça üzücü olarak android cihazlarının sadece% 0.3’ünde mevcut.

Bununla birlikte, birkaç üretici, nihai bir sürüm yayınlanmadan önce bazı cihazlar için beta güncellemeleri yayınlıyor. Xiaomi Mi 5 için MIUI forumunda halihazırda bir Android 7.0 beta sayfası olduğu için bu üreticilerden biri Xiaomi’dir. Yeni güncelleme için beta test gönüllüsü olmak için yapılan sayfaya hala birçok kullanıcı tarafından erişilememekle birlikte, elde edilen önemli ayrıntılardan biri de Beta güncellemesi MIUI 9’a ilk bakışımız olabilir.

android-nougat-xiaomi-mi-5

Bu, Mi 5’e sahip olanlar için iyi bir haber olsa da, Nougat’ın sadece Mi 5s, Mi Not 2 ve Xiaomi Mi Mix gibi diğer Xiaomi amiral gemileri tarafından kullanılabileceği ve diğer orta sınıf cihazların da varolan sürüm ile devam edeceğinin bir göstergesi. Android’in eski sürümleri, ancak MIUI 9’a güncellenebilir.

Xiaomi gibi pek çok markanın tüm cihazlarını, android’in en son sürümüne güncellemesi pek mümkün olmadığı  için bu da şaşırtıcı değil.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu