Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi CC serisi telefonlar 2 Temmuz’da geliyor

Geçen hafta, Xiaomi Meitu ile ortaklaşa yeni CC serisinin gelişini onaylamıştı . Bazı sızıntılar, yeni serideki ilk telefonların Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e olarak adlandırılacağını zaten açıkladı. Söylentiler Mi CC9 serisinin lansman tarihinin çok yaklaştığı konusunda spekülasyonlar yapılıyordu. Bugün, Çinli üretici Weibo aracılığıyla, ilk Mi CC serisi telefonu tanıtmak için 2 Temmuz’da bir açılış etkinliği düzenleyeceğini onayladı.

Aşağıdaki resim, Mi CC serisi açılış etkinliğinin 2 Temmuz günü Çin, Pekin’de 19: 00’da (yerel saat) gerçekleştirileceğini belirtiyor. CC serisindeki akıllı telefonlar Chic & Cool 90 ekibi tarafından geliştirilmiştir. Mi ve Redmi’den sonra, CC serisi şirketten üçüncü akıllı telefon markası olacak.

Xiaomi CC serisinin telefonları sanat öğrencileri tarafından tasarlanacak ve gençlere yönelik olacak. Bazı raporlar, şirketin CC serisinde kadınlara yönelik bazı telefonlar olabileceğini iddia etti. Bu nedenle, CC serisinin estetik açıdan çok güzel olacağı anlaşılıyor. CC9’daki 9 sayısı, Çinli firmanın yaşını gösteriyor.

Mi CC serisi, “Xiaomi X Meitu AI Estetik Laboratuvarı” ndaki görüntüleme algoritmalarıyla destekleneceğinden etkileyici fotoğrafçılık yetenekleri taşıyacaktır. Bu nedenle, yaklaşmakta olan CC9 ve CC9e telefonları, optimize edilmiş fotoğrafçılık deneyimi için daha fazla güzellik filtresi ve AI özelliği sunabilir.

Mi CC9e, Snapdragon 710 yonga seti, 8 GB RAM, 128 GB depolama ve 18W şarj desteği sunabilir. Diğer taraftan Mi CC9, Snapdragon 730 SoC, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve 27W hızlı şarj ile birlikte gelebilir. Bu telefonların, CC serisi için tasarlanan MIUI 10 ile kişiselleştirilmiş Android 9 Pie’de çalışması bekleniyor. Mi CC9e ve CC9’un başlangıç ​​fiyatları 1,599 Yuan (~ 232 $) ve 2,599 Yuan (~ 378 $) olabilir .

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu