Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Mi 9 SE Jingdong Alışveriş Merkezi sitesinde göründü.

Xiaomi’nin 20 Şubat’taki yaklaşan lansman etkinliği, Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi 9 Explorer Edition’ı duyurmak için bir platform oluşturulacak . Mi 8 ve Mi 8 Explorer Edition amiral gemisi telefonlarıyla birlikte duyurulan duyurulmuş Xiaomi Mi 8 SE’nin üst orta menzilli telefonun halefi olacak mı? Xiaomi Mi 9 SE’nin fiyatı, Jingdong Alışveriş Merkezi’nde, Çarşamba günü Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition ile birlikte de açıklanabileceğini gösteren bir işaret olabilir.

Xiaomi Mi 9 SE’nin Jingdong Mall sitesinde teknik özellikleri hakkında hiçbir bilgi yok. Telefon şu anda stokta yok, ancak site sevkiyatların 11 Mart ve 20 Mart arasında gerçekleştirileceğini iddia ediyor.

Mi9SE

Qualcomm geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi 8 SE’ye güç veren Snapdragon 710’dan daha gelişmiş saat hızı ile Snapdragon 712 mobil platformunu tanıttı. Snapdragon 712’nin Mi 9 SE’ye güç sağlama olasılığı bulunmakta.

Mi 8 SE, diğer Mi 8 telefonları gibi daha geniş bir çentik ile geldi. Bu nedenle, Mi 9 SE’nin, Mi 9 amiral gemisi telefonu gibi bir su damlası tarzında çentikli ekrana sahip olabileceği söylenebilir. Xiaomi’de Ürün Direktörü olan Wang Teng Thomas, şirketten gelen orta seviye telefonların bile ekran parmak izi tarayıcısıyla donatılacağını iddia etti. Dolayısıyla, Mi 9 SE ayrıca ekran parmak izi sensörüne ve ekrana sahip olabilir.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu