Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi Katlanabilir Telefon Üretecek

  • Oppo ve Xiaomi’nin katlanabilir bir telefon tasarımı peşinde Samsung ve Huawei gibi markalara katıldıkları bildirildi.
  • İki üreticinin tasarım için anahtar parçalar elde etmek için tedarikçilerle çalıştığına inanılıyor.
  • Xiaomi, tipik olarak ana rakiplerini mobil cihazlarda altüst ediyor ancak aynı zamanda katlanabilir bir telefon için de aynısını yapabilecek mi?

Huawei ve Samsung’un katlanabilir bir telefon geliştirmeye çalıştığı iddia ediliyor  , ancak ET Times’a göre Xiaomi ve Oppo’da yarışa katılmış  gibi görünüyor .

Kore çıkışlı üretici, Çinli üreticilerin katlanabilir bir telefonla ilgili bileşenleri almak için tedarikçilerle çalıştığını bildiriyor. Menteşeler ve katlanabilir ekranlar bu alandaki anahtar parçalardan sadece ikisi, bu yüzden Oppo ve Xiaomi’nin bu bileşenleri diğerlerinin arkasından takip etmesini bekliyoruz.

İki markanın Huawei’yi takip edeceğine ve Çin tedarikçilerinden katlanabilir ekranlar üreteceğine inanılıyor. Bununla birlikte, LG Display de bir tedarikçi olarak lanse edilmişti.

ET Times , Xiaomi’nin Huawei ve Samsung’un katlama tasarımının aksine bir tasarım üzerinde çalışabileceğini söyledi. Oppo’nun ne tür bir tasarım üzerinde çalıştığı henüz bilinmemektedir.

Önemli bir soru, Xiaomi’nin katlanabilir telefonunun rakipten daha ucuz olup olmayacağıdır. Sonuçta, rakip üreticilerinden daha az para kazanarak marka öne çıkıyor. Belki de söylemek için çok erken, ama Samsung ve Huawei gibi markaları altüst ederse şaşırmayacağız.

Bekleyip teknoloji yarışının galibini göreceğiz…

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu