Akıllı AletlerAndroid HaberTelefonXiaomi

Xiaomi, ekonomik Kablosuz Klavye ve Fare Setini piyasaya sürdü

Xiaomi , daha önce sürücü gerektirmeyen ve tak ve çalıştır olan Xiaomi Kablosuz Klavye ve Fare Setini sessizce tanıtmıştı. Basit, uygun fiyatlı bir bilgisayar çevre birimi seti için büyük reklamlar yapılmadı.

Basit ve iş amaçlı tasarımdan anlayamıyorsanız, Xiaomi Kablosuz Klavye ve Fare Setinin birincil kitlesi genel ofis kullanıcılarıdır. İnce ve hafif bir tasarımı benimsemiş, 2.4GHz kablosuz bağlantıyı desteklerken, güç tasarrufu sağlayan uyku teknolojisini de destekler ve çoğu ofis kullanıcısının genel ihtiyaçlarını karşılar.

Klavye, tam işlev tuşları, tuş takımları ve ok tuşları dahil 104 tam boyutlu tuş düzeni kullanır. Klavyede Fn kompozit tuşlar bulunur ve Fn + F1- ~ F12 kombinasyon tuşları ses seviyesi, medya, sessiz ve şarkı kesme gibi ortak kısayol tuş işlevlerini destekler. Klavyenin sağ üst köşesinde büyük harf kilidi, sayı kilidi ve güç göstergesi için dört gösterge ışığı vardır.

Tuş başlığı parmak oluklarının ark tasarımı net ve keskindir ve lazerle oyulmuş karakterler uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve kolayca yıpranmaz. Klavyenin alt kısmı, kullanıcılar için daha rahat ve daha uzun yazma oturumlarında daha az yorgunluk sağlayan 6 ° doğal eğimli bir tasarıma sahiptir.

Fare ayrıca sadece 60 gramlık basit hafif tasarımı benimser. Rahat bir tutuş ve çok yönlü bir tasarıma sahip, boyut olarak normal boyutlu bir faredir. Fare 1000DPI optik sensörle donatılmış, çok çılgın bir şey değildir. Bir AAA pil ile çalışır ve alıcı farenin altında saklanıyor.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu