Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi, 8’inci Intel işlemcili yeni 15,6 inçlik Mi Dizüstü bilgisayar tanıttı

Xiaomi, yeni 15.6 inçlik Mi Notebook’un lansmanı ile dizüstü bilgisayar serisini genişletti. Markanın en son dizüstü bilgisayarı, 8. nesil Intel Core işlemci ve güçlü bir NVIDIA grafik kartını içeriyor. Yeni Mi Notebook’un klavyesi, hesap makinesi, tarayıcı ve scroll için klavye ile birlikte özel bir numerik tuşlarla ile birlikte geliyor.

İlk olarak performanstan bahseden yeni 15,6 inçlik Mi Notebook, 7. nesil Intel Core ile çalışan dizüstü bilgisayarla karşılaştırıldığında yüzde 40’lık bir performans artışı sunuyor. Cihaz, ısıyı korumak için iki + iki ısı kanallı düzen içeren çift fanlı çift havalandırma tasarımıyla donatılmış.

Yeni 15.6 inçlik Xiaomi Mi Dizüstü bilgisayar, Full HD ekrana sahip ve Intel’in 8’inci nesil işlemci tarafından destekleniyor. Dizüstü Intel Core i5 veya Core i7 işlemci ile gelebilir. 8 GB RAM ve 128 GB SSD ve 1 TB HDD depolama alanı var. Grafik performansı, NVIDIA GeForce MX110 2GB RAM GPU tarafından sağlanıyor. Bu ürün, görüntü işleme için harika ve tüm oyunların üstesinden gelebiliyor.

Diğer özellikleri ise, yeni Xiaomi Mi Notebook, iki USB 3.0, bir HDMI, bir 3,5 mm kulaklık jakı, bir Ethernet, bir SD kart yuvasını, bir USB Tip-C ve bir güç bağlantı noktasını barındıyor. Dizüstü, sürükleyici bir medya deneyimi sunmak için iki adet 3W hoparlör ve Dolby Audio surround ses teknolojisi sunuyor. Ayrıca Microsoft Office ve Xiaomi’nin senkronizasyon asistanıyla birlikte geliyor.

Yeni 15,6 inçlik Xiaomi Mi Notebook’un fiyatı 590,00 USD’den başlıyor ve varyanta bağlı olarak 690,,USD’ye çıkıyor. Laptop, Çin’de beyaz ve siyah tonlarda, 28 Ağustos’tan başlayarak satışa çıkacak.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu