Android HaberTelefonXiaomi

Xiaomi 5G Telefonlar Geliyor

Bir önceki ayın sonunda, TENAA veri tabanında M1908F1XE model numarasına sahip 5G özellikli bir Xiaomi telefonu tespit görüldü. Telefonun tüm özellikleri ve resimlerle birlikte, henüz Çin telekom otoritesinin web sitesinde görülmedi. Bugün, aynı model 3C sertifikası ile Çin’in 3C belgesine süper hızlı bir şarj cihaz girmiştir. M1908F1XE Xiaomi telefonu, bir sonraki Mi MIX serisi veya Xiaomi Mi 9’un 5G versiyonu olabilir.

M1908F1XE 3C listesi 5G bir akıllı telefon olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca, telefonla birlikte onaylanan MDY-10-EX şarj cihazı, 45W’a kadar şarj için destek sağlıyor. Bu yılın başlarında tanıtılan Xiaomi Mi 9 , 27W hızlı şarja destek veriyor. Bir Xiaomi telefonda görülen en hızlı şarj oranı ile M1908F1XE görünüyor.M1908F1XE Xiaomi akıllı telefonunun kimliğini doğrulamak için daha fazla bilgi bekleniyor.

Mi MIX 3 5G , şirketten alınan son Mi MIX modeli, 5G bağlantısı için destek taşıyan bir akıllı telefon. Dolayısıyla, halefi modelinin de 5G desteği ile donatılmış olacağını söylemeye gerek yok. Bununla birlikte, yaklaşmakta olan Mi MIX modelinin Mi MIX 3s veya Mi MIX 4 olarak adlandırılacağından emin değiliz. 4 rakamı Çin’de kötü omen olarak kabul edildiğinden, şirket Mi MIX 4’ü atlayabilir.

Xiaomi’nin bir sonraki Mi MIX akıllı telefonunu bu yıl ekim ayında açıklaması bekleniyor. Bu nedenle, önümüzdeki haftalarda özellikleri ve tasarımı hakkında bol miktarda bilgi gelmesi bekleniyor. Şirketten ayrıcalıklı bir amiral gemisi olacağından, Snapdragon 855 veya Snapdragon 855+ özelliklerine sahip olabilir. 

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu