Telefon

Snapdragon 888 ve 16GB RAM ile ASUS ROG Phone 5 Geekbench’te görüldü

ASUS ROG Phone 5’in gelişi , yakın zamanda Çin’in TENAA ve 3C yetkilileri tarafından onaylandığı için çok uzakta olmayabilir . Bugün, akıllı telefon Geekbench’in veritabanında ( aracılığıyla ) ortaya çıktı . Görünüşe göre Tayvanlı teknoloji devi, cihazı resmi hale getirmeden önce cihazın performansını test ediyor olabilir.

Geekbench’te, ASUS_I005DA ( ASUS ROG Phone 5 model numarası ) akıllı telefon Snapdragon 888 mobil platformuyla ortaya çıktı . ‘Lahaina’ kod adıyla anılan SoC, 16 GB RAM ile birleştirildi. Ahize, Android 11 OS’de çalışırken görülebilir. Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerinde, telefon sırasıyla 1125 ve 3714 puan aldı. Aralık ayında, cihazın 8 GB RAM versiyonu Geekbench’te görüldü.

Telefonun TENAA listesi, boyutlarının 172.834 x 77.252 x 10.29mm olduğunu ve 6.78 inçlik devasa bir ekrana sahip olduğunu ortaya çıkardı. Yüksek yenileme hızı desteğine sahip bir OLED panele sahip olabilir.

ROG Phone 5, 6.000mAh çift hücreli pil ile desteklenir . 3C sertifikası, 65W hızlı şarj desteği ile gelebileceğini ortaya koydu.

ROG Telefon 5 görüntüleri bugüne kadar ortaya çıkmıştır o takılmıştır düşündürmektedir sırtında ikincil ekrana sahip. Görüntüler ayrıca, Tayvanlı şirketin ROG Phone 5’te optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunmak için Tencent Games ile ortaklık kurduğunu da gösteriyor. 64 megapiksel üçlü kamera sistemine sahip olması bekleniyor .

ASUS, ROG Phone 5’in piyasaya çıkış tarihini henüz onaylamadı. Söylentilere göre, 12 Şubat’a denk gelen Çin Yeni Yılı’ndan sonra Çin’de bir dizi yeni telefon piyasaya sürülecek. Bu nedenle, ROG muhtemelen Phone5, bu ayın sonunda veya Mart başında piyasaya çıkabilir.

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu