Android HaberTelefonXiaomi

MIUI 9 Sürümü ne zaman?

Xiaomi MIUI 9 güncellenmesinde Android 7.0 Nougat kullanacak.Geçtiğimiz mayıs ayında MIUI 8 ile versiyonunu tanıtan ancak Ağustos ayında ancak çıkışını yapabilen firma Çin ve Global olmak üzere hem Stabil hemde Developer sürüm yayınlamaya devam ediyor.Bazı cihazları hala MIUI7 versiyonunda bırakan Xiaomi MIUI 9 içinde aynı şeyi yapmayı planlıyor. Yani bazı cihazlar MIUI9 versiyonunu göremeyecek.

MIUI 9 sürmünün 2017 yılınında ortalarında yayınlanacağı bilinen Xiaomi b u tarihten itibaren MIUI8 versiyonuna desteğini bırakacak.

 

MIUI 9 güncelleme Android 7.0 NOUGAT dayalı olacaktır – Yayın tarihi
Xiaomi Çin’de popüler akıllı telefon markalarından biri ve “MIUI” olarak adlandırılan kendi özel deri ile tüm cihazlar gemi. Sadece geri Mayıs ayında, Xiaomi OS MIUI 8 en son versiyonunu tanıttı. MIUI 8 Küresel kararlı güncelleme bu yıl Ağustos ayında bir yerde planlanıyor rağmen, şirket zaten destekleyici cihazlar için MIUI 8 Çin Geliştirici ROM ve Global Beta ROM yayınlandı. MIUI 8 güncellemesi çeşitli cihazlar vurmak için henüz rağmen, Xiaomi onun yakındaki MIUI 9 ROM alay geleceğe doğru bir adım atmıştır.

MIUI 9 Nougat ile gelecek ve çoklu pencere desteği olacağını kendi forumunda fanlarına duyurdu. Çoklu pencere isteği Xioami kullanıcılarının talebi üzerine ekleneceği belirtildi.

MIUI 8 ile gelen ikincil alan, uygulama klonlama, gelişmiş hesap makinesi ve ayrıca gelişen Video düzenleme ve galeri uygulaması , MIUI 9 ile daha da geliştirilerek sunulacağı kesin.

Şimdilik bekleyip firmanın bizi şaşırtmasını umacağız…

Tercih Edilenler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu