Android HaberTelefonXiaomi

MiMix 3 Tam Ekran Geliyor

İddiaya göre Xiaomi’nin yeni Mi Mix serisi, Mi Mix 3 , son zamanlarda dedikoduların konusu olmuştu. Zaten bazı sahte görüntüler gördük .Bir sızıntıya göre Xiaomi Mi Mix 3 bir açılıp kapanan selfie kamera ile gelebilir ve Eylül ayında satışa çıkacağı öngörülüyor. Şimdi, telefonun bir başka iddia edilen canlı görüntüsü interweb’lerde ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Mix 3’ün en son canlı görüntüsü Çin sosyal ağ sitesi Weibo’da yayınlandı.Görüntüde, ön taraftaki çentiksiz ve köşeli ekran tasarımını görebiliyoruz. Bununla birlikte, Mi Mix 3 üzerinde çalıştığı görülen yazılım şeklinde ilginç bir gelişme ortaya çıkıyor. Ekrandaki ilk kurulum ekranı ile telefonu görebiliyor ve MIUI 9’u bulabiliyoruz. Ancak, MIUI 10, Yıllık Ürün lansmanı etkinliğinde, Mi Mix 3’ün de aynı olmasını bekleyebiliriz. Ancak bu, telefonun erken bir prototipi olabileceğinden, net bilgi demek doğru olmaz.

Akıllı telefonun sızan teaser’i Eylül lansmanını ima ederken, lansman tarihini belli etmedi. Daha fazla ayrıntı için, bizi takip etmeye devam edin.

 

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu