Android HaberTelefonXiaomi

Mi Mix 3 versiyonları sızdırıldı

Çok fazla sızıntıya ve söylentiye maruz kalan Xiaomi’nin iddia edilen Mi Mix 3 , tekrar bir araya getirildi. Yeni bilgiler, gelecek çerçevesiz telefonun fiyat ve türevlerinin yanı sıra özel Ferrari baskısını da ortaya koyuyor.

Rapora göre, Mi Mix 3 – Standard ve Seramik olarak iki model olacak ve her ikisi de dört farklı konfigürasyona sahip olacak. 6GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip temel modelin, seramik kaplama, 8GB RAM ve 256GB depolama özellikli üst model için 3,399 Yuan’a (yaklaşık 500,00 USD ) Aşağıdaki görüntü, Mi Mix 3 versiyonlarına ve fiyatlarına tam bir bakış sunmaktadır.

Sızıntı, Mi Mix 3’ün bir Ferrari Edition olacağını da gösteriyor. Daha önce birkaç üreticinin de aynı şekilde özel ürünlerle yaptığı gibi bir sürpriz yapacak gibi duruyor. OPPO X Lamborghini baskısını ve Huawei P20 Pro Porsche sürümünü sunmuştu. Xiaomi böyle bir deney için sıraya girdi. Sızıntı, iddia edilen Ferrari Sürümü’nün özelliklerini açıklamamasına rağmen, depolamada (512GB) ve pil kapasitesinde bir yükselme dışında, normal Mi Mix 3 ile aynı olmasını bekleyebiliriz.

Son zamanlara göre, Mi Mix 3, tıpkı Vivo Nex S gibi bir pop-up kamerasıyla veya üstteki ekranın üstündeki sızan görüntüde gösterildiği gibi bir çıkma ile ön kamera gelebilir.

Gerçek bilgiler Eylül’de yapılacak lansmanda belli olacak. Bekleyip göreceğiz.

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu