Android HaberTeknolojiTelefonXiaomi

Ekran görüntüsü Xiaomi Mi 10 Pro özelliklerini ortaya koyuyor; 16GB RAM olacak

Mi 10’un yanı sıra, Xiaomi Mi 10 Pro’yu çıkaracak. “Pro” veya “Plus” sonekine sahip çoğu telefonda olduğu gibi, Mi 10 Pro’nun standart sürümden daha iyi özelliklere ve geliştirmelere sahip olması bekleniyor. Telefonun önümüzdeki ay piyasaya sürülmesinden önce, cihazın “Telefon Hakkında” bölümünün ekran görüntüsü sayesinde temel özellikleri herkese açık hale geldi.

Resim, Xiaomi ile ilgili haberleri yayınladığı bilinen bir hesap olan Xiaomishka (@xiaomishka) tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Görüntüdeki bilgilere göre, Mi 10 Pro, 2080 x 1080 çözünürlüklü 6.4 inç ekrana sahip. Snapdragon 865 işlemciye sahip ve 16GB RAM ve 512GB depolama ile eşleştirildi. Bu yapılandırmaya dayanarak, bunun en güçlü varyant olduğuna inanıyoruz.

Xiaomi , 16GB RAM’e sahip bir telefon çıkaracak tek üretici değil. Samsung’un yakında çıkacak olan Galaxy S20 Ultra 5G modelinde 16GB RAM de bulunuyor .

Mi 10 Pro’nun sadece büyük bir belleği ve depolama alanı değil, aynı zamanda arkadaki dört kamerayı oluşturan sensörlerden biri olarak 108MP kamera da var. Diğer üç sensör 16MP kamera, 12MP kamera ve 5MP kameradır. Selfie kameradan bahsedilmiyor.

Üstelik, Xiaomi Mi 10 Pro’nun içine büyük bir 5250mAh pil yerleştirdi. Bu, bir Xiaomi amiral gemisinde gördüğümüz en büyük pil kapasitesi, ancak bir telefonun içine koyduğu en büyük pil kapasitesi değil. Bu başlık hala 5500mAh batarya ile piyasaya sürülen Mi Max 3’e ait . Mi 10’un sadece büyük bir pili değil, aynı zamanda 66W hızlı kablolu şarjı desteklediği ve mümkün olan en kısa sürede şarj etmenizi sağladığı doğrulandı . Ayrıca hızlı kablosuz şarj desteği de olacak.

Ekran görüntüsü ayrıca cihazın MIUI 11.20.1.21 çalıştığını gösteriyor. Tabii ki, Mi 10 Pro’nun Android 10 ile kutudan çıkması bekleniyor.

Mi 10 serisinin bu çeyrekte çıkacağı doğrulandı, ancak sızdırılmış bir poster tarihin 11 Şubat olduğunu söylese de kesin tarihi bilinmemektedir. .

Tercih Edilenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu