Android HaberTelefonXiaomi

15 Ekim’de Mi Mix 3 Tanıtılıyor

Birkaç gün önce, Xiaomi’nin 15 Ekim’de Mi MIX 3’ü tanıtacağını gösteren bir poster internette göründü. Şimdi, daha fazla resim sızdırıldı ve aynı zamanda Mi MIX 3’ün ve ikinci bir telefonun da piyasaya sürülmesi aynı tarihi de olacağı doğruladılar.

Xiaomi Mi MIX 3, uzun zamandır merakla beklenen bir cihaz. Bununla birlikte, Xiaomi LEX adı verilen ikinci bir cihaz da birkaç gün önce çevrimiçi olarak duyuruldu.

Resimlerden biri, 15 Ekim’de çıkacak ikinci telefonun Mi Note4 olduğunu gösteriyor. Bu orijinal adı Xiaomi LEX olarak bilinen cihaz. Görünüşe göre, LEX telefonun kod adı olacak. Mi Not4 halefi olan Mi Note3 Eylül 2017 yılında tanıtılmıştı.

Mi Note4 hakkında özel bir AI asistan düğmesine sahip olduğunu gösteren bir ekran görüntüsü dışında pek bir şey bilinmemektedir. Yine de, selefine kıyasla kesinlikle bir yenilik olacaktır.Afiş ayrıca bir renk grade arka planı sahip. Bunun mevcut olan renklerden biri olabileceğine dşünüyoruz.

İkinci afiş Mi MIX 3’ün Jiangsu Eyaleti, Nanjing’de tanıtılacağını belirtiyor. Ayrıca, posterin arka planı bir aurora fotoğrafı. Renk çeşitlerinden birini de ima ediyor olabilir. Mi MIX 3’te bir kaydırma mekanizması, Snapdragon 845 işlemci ve bir çerçevesiz ekran bulunacak. Ayrıca AI asistanı için özel bir düğmeye sahip olacak.

Mi Mix 3 ile ilgili detaylar için tıklayın…

Tercih Edilenler

Başa dön tuşu